Przejdź do treści

Aktualności

Parada Jeździecka Łódź

Parada Jeździecka 2012 Łódź

V Konferencja/ Wystawa FERMA BYDŁA Piątnica

W dniach 24-25 listopada 2012 roku odbyła się V Konferencja - FERMA BYDŁA w Piątnicy k.Łomży.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy ROLSTAL.

Pomorskie Targi Rolno-Przemysłowe Lubań

Pomorskie Targi Rolno-Przemysłowye Lubań 2012 odbyły się w dniach 2 i 3 czerwca 2012 w Lubaniu k/Koscierzyny woj. pomorskim. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy ROLSTAL.

Cowboy & Cattle Show w Daniłowie

Magdalena Pokój i Snorty Little Lena zwycięzcami w Cutting, Zbigniew Kempisty i High Brow Cally w Ranach Cutting a Michał Żarnawski z Lean Wittit w Reining Open - to jedynie trzy najlepsze pary spośród kilkunastu utytułowanych podczas Cowboy & Cattle Show w Daniłowie.

Golden Horse CUP Koryta

Golden Horse Cup 2012 to jedyna na Mazowszu okazja do startu w komplecie konkurencji kwalifikacyjnych do Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo (w tym również w konkurencjach szybkościowych: Barrel Racing i Pole Bending).

Конференції Луцьк Україна

27 вересня 2012 була проведена конференція в Луцьку.

Agro Show Bednary

W dniach 21 – 24 września br. w Bednarach, koło Poznania, w gminie Pobiedziska odbyła się wystawa AGRO-SHOW 2012. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy ROLSTAL.

Dni z Doradztwem Rolniczym Siedlce

W dniach 8-9 września 2012 roku odbyły się XIX Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym połączone z VIII Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych w Siedlcach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy.

АГРО Україна

5-8 вересня 2012 року в м. Києві відбулася XXІV Міжнародна агропромислова виставка "АГРО -2012"

Festiwal Jeździecki Baborówko

W dniach 13 do 15 lipca w Baborówku k. Poznania odbył się Festiwal Jeździecki Baborówko, w ramach którego rozegrane zostały międzynarodowe zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego oraz Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców

Podlaska AGROLIGA

Pan Krzysztof i Gertruda Szmurło zamieszkali w miejscowości Kolonia-Popławy 116 w gminie Brańsk są największymi producentami mleka na terenie powiatu bielskiego w województwie podlaskim oraz należą do grupy czołowych klientów korzystających z oferty naszej firmy.

AGROTECH Minikowo

Zapraszamy na XXXV Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH Minikowo 2012 w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2012 r. w godz 10.00-17.00

Wystawa Zwierząt Hodowlanych Szepietowo

W dniach 23-24 czerwca 2012 roku odbyła się XIX Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy.

XIII Mazowieckie Dni Rolnictwa Poświętne

W dniach 16-17 czerwca 2012 roku odbyły się  XIII Mazowieckie Dni Rolnictwa w Poświętnym. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy ROLSTAL.

OPOLAGRA Kamień Śląski

W dniach 15 - 17 czerwca 2012 odbyła się OPOLAGRA  w Kamieniu Śląskim. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy ROLSTAL.

Piknik Jeździecki Ugniewo

W dniach 16-17 czerwiec 2012 odbył się na Piknik Jeździecki w Ugniewie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy ROLSTAL.

Ramava Łotwa

Ramava 2012 Łotwa

Ką pasėsi Litwa

Aleksandro Stulginskio universitete kovo 29-31 d. vyko Tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2012“.

PAVASARIS Łotwa

PAVASARIS 2012 Łotwa

AGROTECH Kielce

XVIII Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach odbyły się w dniach 16-18 marca 2012 roku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy ROLSTAL.

FERMA BYDŁA i TARGI FERMA ŚWIŃ I DROBIU Łódź

Zapraszamy na kolejne edycje Międzynarodowych Targów FERMA BYDŁA oraz Międzynarodowych Targów FERMA ŚWIŃ i DROBIU tym razem w nowym miejscu, w centrum Polski. Zapraszamy do Hali ATLAS ARENA w Łodzi w dniach 24-26 lutego 2012 r.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa Warszawa

W dniach 10-11 stycznia 2012 roku odbyły się w kompleksie wystawienniczo-konferencyjnym EXPO XXI w Warszawie targi SADOWNICTWA I WARZYWNICTWA. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy.